O Firmie

Działamy od 2002 r. konsekwentnie budując swój wizerunek rzetelnego i wszechstronnego partnera w biznesie. Od tego czasu jednoosobowe biuro rozwinęło się do spółki kapitałowej zatrudniającej obecnie 18 pracowników. Nasze biuro tworzy zespół osób posiadających ekonomiczne wykształcenie oraz duże doświadczenie zdobyte zarówno na stanowiskach głównych księgowych jak również w trakcie pracy w administracji skarbowej. Miernikiem naszego profesjonalizmu jest duże grono zadowolonych klientów, którzy rekomendują nasze usługi innym przedsiębiorcom.

Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw współpracując z renomowanymi i sprawdzonymi partnerami w zakresie:
- usług finansowych (kredyty, leasing, faktoring)
- szkoleń BHP
- obsługi informatycznej


Komunikujemy się również w języku niemieckim oraz angielskim

Wykorzystujemy w swojej działalności nowoczesny system do prowadzenia księgowości oraz zarządzania przedsiębiorstwem Comarch OPTIMA dający możliwość przedsiębiorcom, za pośrednictwem internetu zdalnego dostępu do zawsze aktualnych danych ekonomicznych swojej firmy przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu nasi klienci mogą w 100 % poświęcić się prowadzeniu i rozwojowi własnych przedsiębiorstw nie będąc jednocześnie ograniczonym w dostępie do informacji ekonomicznych miejscem ani czasem.